hors_bor (hors_bor) wrote,
hors_bor
hors_bor

Про провокаторів і сепаратистів

Тепер всім ясно хто був тоді правий? Провокатори під адміністрацією президента на тракторі, чи опозиція в особах Порошенків, Яценюків, Кличків і Тягнибоків?

Коли люди вимагали рішучих дій і врешті-решт до них вдавалися то несподівано зявлялися вони і всяко переконували сидіти тихо і "не піддаватись на провокації". Але час всіх розсудив!

Тепер для нас є очевидним, що тоді 1 грудня були праві "провокатори" а не ті хто кукурікали на сцені. Якби тоді всякі Порошенки не займались деморалізаторством серед штурмовиків і люди таки пішли на штурм з допомогою трактора, то можна впевнено сказати, що кількість жертв серед громадян була би не більшою 30-ти чоловік. І те що відбулося відносно недавно було би реалізоване ще на початку грудня.

Нажаль тоді вони злили народний протест, частково. Але неможливо злити незливуємоє: )

Тепер ті когути ціною чужих життів прийшли до формальної влади і навіть не заявили про те, що будуть займатися впровадженнями змін - тих які вимагає народ. При цьому, коли Росія захоплює Крим вони сміють белькотіти щось про то, шо будуть воювати з окупантами лише дипломатичними методами!? Ах курча ваша мать! Краще би вже мовчали.

Це схоже на 1 грудня. А ще це схоже на 1918 рік, коли армію розпустили а як прийшлось до діла то... Зараз наші військові частини в Криму то як крутянці у 18-тому. Різниця лише в тому, що підмога і засоби впливу на ворога таки є і пристойні! Але ті хто на посадах з хуями без яєць напевне уявляють себе в ролі царьків як колись яник. Чи шо..? По іншому це пояснити не можу.

Є ж гарна приказка : куй залізо поки гаряче. Але крісла в Києві їм засліпили очі і вони ні історії не можуть згадати ні осьцеї приказки. Хоча може вони і кують, але в іншому напрямку.

І на остаток. Плюшеві зайки в якості союзників нікому не потрібні і ніхто їх захищати не буде! Американці не висадяться першими в Крим щоб "помахати пальчиком зеленим чоловічкам". Турки не відправлять свій флот на підмогу тим хто відступає. На дохлу конячку ставки не робляться. Ті хто при владі повинні були б це знати ще до того як туди рватися!

Tags: політика
Subscribe

 • Національне чи соціальне?

  Зараз в ході революційних подій їх учасники ставлять різні політичні вимоги Януковичу і ко. Відставка всяких хрунів, зміна політичних правил гри і т.…

 • Дещо стосовно "Народних Рад".

  Коли Україною прокотилася хвиля захоплень ОДА зі сторони простих людей, то це не могло не тішити майданівців, які борються на передовій, це не могло…

 • Зазираючи вперед. Про те, що нас має чекати...

  Те, що відступатися не можна, тай нема куди було зрозуміло ще тоді. Більшість того, що було оприлюднене в тому записі можна було сприймати як потік…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments