hors_bor (hors_bor) wrote,
hors_bor
hors_bor

Трипільське Коло - Вода, 2013.

 Дуже радий, що згадав розповіді фестивальних друзів про ТК, покопирсався і інтернеті, знайшов інформацію і загорівся бажанням відвідати цей фест, вирішив подати заявку на волонтерство, що й вдало зробив, зібрався і поїхав. Це було зовсім спонтанно, люблю таке!)
Приїхав туди, як і більшість волонтерів ще за день до початку фесту. Цікаво що їхав я сюди зовсім сам, без всякої компанії, мені щоб поїхати кудись не завжди потрібні компаньйони, зате на місці познайомився з новими файними людьми з волонтеріату : )
Організували фестиваль якісно, окремий респект охороні. Взагалі про таке дійство як ТК можна дуже довго розповідати, з крутою програмою, де кожен міг знайти для себе якусь цікаву ділянку. Фестиваль по суті складався з таких собі "мікро-фестів" ну і маси різних активітетів...всяке-всяке, від медитації та йоги до ліплення горщиків, лекцій і майстер класів на різні цікаві і актуальні тематики. Всього так багато, що суто фізично потрапити на все не можливо, тож доводилось обирати. Музична програма теж порадувала, діяли мала і велика сцени, послухати було що, як для меломанів так і для музичних гурманів. Ну прекрасно!
А тепер трошки фоточок: 1
DSC_0164
2
DSC_0185
3
DSC_0187
Це "Archaic Trance Fest" тут проходили майстер-класи з гри на ударних музичних інструментах (джембе, дарбуки, та ін.) а у вільний від майстер-класів час всі любителі "там-тамів" тут сиділи і грали днями і ночами. Це було чудово, тут завжди хтось грав, хтось йшов, а хтось приходив і так безперервно. Я тут дуже часто засиджувався виграваючи медитативні ритми разом з усіма. Це затягувалось до ночі і до ранку... Це треба було чути і бачити.)
4
DSC_0165
5
DSC_0190
6
DSC_0194
7
DSC_0195
Дітям це теж дуже подобалось, а воно й не дивно.)
8
DSC_0198
Дівчинка з собачкою : )
9
DSC_0200
10
DSC_0202
Няшно і позитивненько =)
11
DSC_0204
12
DSC_0210
Це біля "ЕтноТолоки", ще там відкривається краєвид на Дніпро.
13
DSC_0224
А це той же  "Archaic Trance Fest" вночі. Гарно виглядає, але "вживу" ще краще, ой, як файно було там зависати... бувало шо до ранку досиджували : )
14
DSC_0227
Ще позитивчику.., багато позитивчику! : )
15
DSC_0231
А тюки з соломи були дуже позитивними для любителів трохи відключитись і поніжитись під сонечком : )
16
DSC_0245
Під вечір біля малої сцени.)
17
DSC_0258
18
DSC_0264
Ну а табір волонтерів жив своїм життям. Було кльово, ми багато чого веселого чудили : )
...вечірні посиденьки біля ватри ну і різні найнесподіваніші затії з файними людьми.)
19
DSC_0270
Спостерігали за ось цим мальовничим заходом Сонця, такі хвилини варто щоб жити.
20
DSC_0306
Якось в нас з'явилася "ідея фікс" витесати "ідола" чим і зайнялися, от що з того вийшло, як для першого ідола, то досить таки непогано, еге ж?
21
DSC_0313
Потроху збираємось...
Взагалі більшість волонтерів почали роз'їжджатися 30-1(зранку) числа, але були найбільш стійкі волонтери (так це ми) які роз'їхались аж 2-го числа по обіді...) Нам було так файно, шо оце так просто вирішили залишитися ше на один день! : )
22
DSC_0319
23
DSC_0322
Ми разом : )
Багато чого доброго на цьому фестивалі я для себе почерпнув. Гра на джембе, медитація, співи ментр, смачна кухня, знайомство з йогою, хороші людиська і пречудова фестивальна атмосфера; все це для мене ТК-Вода 2013.
Всім добра!
Tags: фести, фото
Subscribe

 • Прогулянка на Великий верх. Літо 2013.

  Це продовження попереднього посту. Чудові гори, чудові низи - прекрасні краєвиди. Того року не полінувався і піднявся наверх. Раніше якось не…

 • Шипіт 2013. До витоків...

  Минулого літа я знову ж таки їздив на Шипіт. Починаючи з 2011-го року це вже може стати ще одною моєю традицією. Тогорічна поїздка особлива тим, шо я…

 • Про такий собі "форс-мажорчик"

  Ото збираюсь сьогодні на екзамен, п`ю чай з вишнями, повторюю матеріал, одягаюсь, виходжу, беру велосипед, виїжджаю. І тут як тільки виїхав помічаю…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments